OTİCON OPN SERİSİ
İŞİTME CİHAZLARI

Oticon Opn S BTE 

Oticon Opn S BTE , ses seviyesini ve programları kolayca kontrol etmek için kullanışlı bir ikili dokunmatik düğmenin bulunduğu kompakt bir tasarıma sahiptir. İleri ve çok ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden BTE kategorisinde bluetooth destekli bir işitme cihazı modelidir.

  • Opn S 3 BTE : 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-12 banda sahip kulak arkası işitme cihazı modelidir.
  • Opn S 2 BTE : 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-14 banda sahip kulak arkası işitme cihazı modelidir.
  • Opn S 1 BTE : 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 64 kanal-16 banda sahip kulak arkası işitme cihazı modelidir.

 

Oticon Opn Kanal İçi İşitme Cihazları 

Oticon Opn , cihazların kulak içine yerleştirildiği, görünmez olarak adlandırılan, hafif dereceden ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden işitme cihazı modelleridir. Bu modeller IIC ( Görünmez kanal içi), CIC ( Tam kanal içi) ve ITC ( kanal içi) olmak üzere üç boyda mevcuttur.

  • Opn 3: IIC ve CIC modelleri 10 numaralı tek kullanımlık pille çalışırken ITC modeli 312 numaralı pille çalışan, 48 kanal-12 banda mevcut kanal içi işitme cihazlarıdır.
  • Opn 2: IIC ve CIC modelleri 10 numaralı tek kullanımlık pille çalışırken ITC modeli 312 numaralı pille çalışan, 48 kanal-14 banda mevcut kanal içi işitme cihazlarıdır.
  • Opn 1: IIC ve CIC modelleri 10 numaralı tek kullanımlık pille çalışırken ITC modeli 312 numaralı pille çalışan, 64 kanal-16 banda mevcut kanal içi işitme cihazlarıdır.