OTİCON PEDİATRİK
İŞİTME CİHAZLARI

 

Oticon Opn Play miniRITE R:

Oticon Opn Play miniRITE R, lityum-iyon pil sayesinde hızlı ve kolay şarj özelliği ile, basit ve sade bir tasarıma sahip şarj edilebilir bir modeldir. Hafif dereceden ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden, çocuk hastalar için üretilmiş kulak arkası modellerdir.

  • Oticon Opn Play2 miniRITE R: Şarj edilebilir pili ve taşınabilir şarj cihazıyla kolay kullanıma sahip, 48 kanal-12 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.
  • Oticon Opn Play1 miniRITE R: Şarj edilebilir pili ve taşınabilir şarj cihazıyla kolay kullanıma sahip, 64 kanal-16 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.

 

Oticon Opn Play miniRITE/BTE

7Oticon Opn Play miniRITE/BTE, kulağın arkasına rahatça oturan, sade ve şık bir tasarıma sahip işitme cihazıdır ve akıllı bir tekli dokunmatik düğmeye sahip mükemmel bir boyut, güç ve kullanım kolaylığı dengesine sahiptir. Kolay ses seviyesi ve program kontrolü için ikili dokunmatik düğme ve işitme cihazının durumunu izlemek için bir LED ışığı ile birçok çocuğun ihtiyaç duyduğu şeyleri barındıran çok yönlü bir pediatrik işitme cihazıdır. Hafif dereceden ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden, çocuk hastalar için üretilmiş kulak arkası modellerdir.

  • Oticon Opn Play2 miniRITE: 312 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-12 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.
  • Oticon Opn Play1 miniRITE: 312 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 64 kanal-16 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.
  • Oticon Opn Play2 BTE: 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-12 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.
  • Oticon Opn Play1 BTE: 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 64 kanal-16 bantlı hoparlörü kulak içinde yer alan işitme cihazlarıdır.

 

Oticon Xceed Play SP/UP:

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklar için tasarlanan Oticon Xceed Play BTE SP, çocuğunuzun işitme becerisini destekler. Bluetooth teknolojisine sahip, ileri dereceden çok ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden, çocuk hastalar için üretilmiş kulak arkası işitme cihazlarıdır.

  • Xceed2 Play BTE SP/UP: SP modelleri 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışırken, UP modelleri 675 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-12 bantlı kulak arkası işitme cihazıdır.
  • Xceed1 Play BTE SP/UP: SP modelleri 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışırken, UP modelleri 675 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-14 bantlı kulak arkası işitme cihazıdır.