OTİCON SİYA SERİSİ
İŞİTME CİHAZLARI

 

Oticon Siya2 miniRITE:

Oticon Siya2 miniRITE, ses seviyesi ve programlar için kolay kontrol olanağı sunmak üzere akıllı bir tekli dokunmatik düğme ile, küçük ve göze batmayan tasarıma sahip, hafif dereceden ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden BTE kategorisinde bluetooth destekli, 312 numaralı tek kullanımlık pille çalışan,  48 kanal- 8 bantlı bir işitme cihazıdır.

 

Oticon Siya2 BTE (85/105):

Oticon Siya2 BTE işitme cihazı, kolay ses seviyesi ve program kontrolü için kullanışlı olan ikili dokunmatik düğme ile, kompakt bir tasarıma sahip, orta dereceden ileri dereceli işitme kayıplarına hitap eden BTE kategorisinde bluetooth destekli, 13 numaralı tek kullanımlık pille çalışan, 48 kanal-8 bantlı işitme cihazıdır.

 

Oticon Siya Kanal içi :

Oticon Siya ailesinin kanal içine yerleştirilen modelleridir. Hafif dereceden ileri dereceli işitme kaybına hitap eden bu cihazlar IIC ( Görünmez kanal içi), CIC (Tam kanal içi), ITC ( kanal içi) olmak üzere üç boyutta mevcuttur.

  • Siya2 ITE: IIC ve CIC modelleri 10 numara, ITC modelleri ise 312 numara tek kullanımlık pille çalışan kanal içine yerleştirilen 48 kanal-8 bantlı işitme cihazlarıdır.
  • Siya1 ITE: IIC ve CIC modelleri 10 numara, ITC modelleri ise 312 numara tek kullanımlık pille çalışan kanal içine yerleştirilen 48 kanal-10 bantlı işitme cihazlarıdır.