READY 2

Yeni Interton Ready ile Tanışın

Interton olarak her zaman uygun fiyatlarda ileriye dönük, yetenekli, etkili ve kaliteli işitme çözümleri sunmayı amaçlamaktayız. Bu da hem sizin hem de işitme cihazı kullanıcıları için hayatı kolaylaştırır ve daha keyifli hale getirir.

İşitme cihazı kullanıcıları yeni Interton Ready işitme cihazıyla, konuşmaların ve çevredeki seslerin keyfini çıkarsınlar. Interton Ready, test edilmiş ve kanıtlanmış GN teknolojisini kullanarak, her durumda harika bir işitme deneyimi sunar.

Yeni Interton Ready, işitme cihazlarıyla birlikte sunulan, yeni ve kullanımı kolay bir yazılım olan Interton Fitting ve yeni akıllı telefon uygulamamız Interton Sound’u kullanarak, kullanıcıların ses profillerini, ses seviyesini ve çok daha fazlasını ayarlamasına olanak tanıyoruz. Ve bununla da kalmıyor Made for Apple ile doğrudan ses aktarımı sağlıyoruz. Bu sayede doğrudan telefon görüşmelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilir sevdiğiniz bir filmi izleyebilirsiniz. İşitme cihazı kullanıcısı Apple cihazlarından işitme cihazlarına rahat ve kolaylıkla erişebilir ve kontrol edebilir.