RD6

şitme cihazı kullanıcıları yeni Interton Ready işitme cihazıyla, konuşmaların ve çevredeki seslerin keyfini çıkarsınlar. Interton Ready, test edilmiş ve kanıtlanmış GN teknolojisini kullanarak, her durumda harika bir işitme deneyimi sunar.

Yeni Interton Ready, işitme cihazlarıyla birlikte sunulan, yeni ve kullanımı kolay bir yazılım olan Interton Fitting ve yeni akıllı telefon uygulamamız Interton Sound’u kullanarak, kullanıcıların ses profillerini, ses seviyesini ve çok daha fazlasını ayarlamasına olanak tanıyoruz. Ve bununla da kalmıyor Made for Apple ile doğrudan ses aktarımı sağlıyoruz. Bu sayede doğrudan telefon görüşmelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilir sevdiğiniz bir filmi izleyebilirsiniz. İşitme cihazı kullanıcısı Apple cihazlarından işitme cihazlarına rah

Daha Az Çaba Sarfederek Daha Fazla İşitme

Interton Ready işitme cihazları, kullanıcıları yalnızca ilgilendikleri insanlara ve etkinliklere odaklanmalarını sağlamaz ayrıca iPhone, iPad veya iPod touch’larından daha fazlasını elde etmek için de kullanabilirler.

Interton Ready işitme cihazlarını, işitme cihazlarıyla doğrudan telefonla sesli ve görüntülü görüşmeleri, müzik dinleme, spor etkinlikleri gibi şeyler yapmak için de kullanabilirler. Temel olarak, onları gerçekten harika ses kalitesiyle kablosuz kulaklık olarak kullanabilirsiniz.

Ready 6 ve Interton Ready 4’ün her ikisi de Apple için üretilmiştir.

Kullanımı Kolay Uygulama

Interton Sound uygulaması Apple ve Android kullanıcıları için işitme cihazlarının kolay ve pratik uzaktan kontrolünü sağlıyor. Kullanıcılarınız,
sesi kontrol etmek, programları değiştirmek için kullanabilirler.

“İşitme cihazımı bul” özelliğini kullanarak işitme cihazlarınzın son aktif olduğu yeri görebilirsiniz.

Ses İyileştirici: Kişisel tercihlerinize göre sesin bas, tiz ayarının yapılmasını sağlayarak müşterilerinizin dinleme rahatlığını daha da artırır.